Bugun...

BTB'den ilçe TSO'lara ziyaret..

BURSA – Bursa Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı ile Yönetim Kurulu Üyeleri, İznik, Gemlik ve Orhangazi’deki ticaret ve sanayi odalarında yapılan seçimlerin ardından göreve gelen yönetimlere hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.
facebook-paylas
 Tarih: 01-05-2018 00:59:44  -   Güncelleme: 01-05-2018 01:02:44

BTB'den ilçe TSO'lara ziyaret..

Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, beraberindeki BTB Yönetim Kurulu Üyeleri, ilk olarak Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette Gemlik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ağdemir, Meclis Başkanı Hasan Yıldırım ve üyelerle bir araya geldi.

BTB heyeti daha sonra Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nı geçti. Heyet, burada Orhangazi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu.  BTB Yönetim Kurulu Başkanı Matlı ve BTB Yönetim Kurulu Üyelerinin son durağı ise İznik oldu; heyet burada da İznik TSO’da Mahmut Dede ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. BTB heyeti, İznik temaslarında ayrıca İznik Genç İş Adamları Derneği yönetimiyle de bir araya geldi.

İlçe TSO ziyaretlerinin ardından değerlendirmelerde bulunan BTB Başkanı Özer Matlı, “Bursa`da oda ve borsalarda seçimlerimizi çok şükür bitirdik. Seçimlerin ardından göreve yeni gelen arkadaşlarımıza başarı ve hayırlı olsun temennilerimizi ilettik. Görevlerini sürdüren yöneticilerimize de yeniden hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Bursa’daki oda ve borsa camiası, önümüzdeki günlerde yapılacak olan TOBB Genel Kurulu`nda, şehrini en güzel şekilde temsil edecek ve farkını gösterecektir. Bursa’nın göstermiş olduğu birlik ve beraberlik, sesinin Ankara’da daha da gür çıkmasına vesile olacaktır. Bu birliğimizin daimî olmasını temenni ediyorum” dedi.

  Editör: Gizem Çakıcı
Etiketler BTB TSO TOBB
  Kaynak: EKOMETRE

  DİĞER Bursa Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
GAZETEMİZ
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  HABER ARA
  NAMAZ VAKİTLERİ