Bugun...

Buttim,çalışanlarının sağlığını Medicana'ya emanet etti

Bursa Uluslararası Tekstil Ticaret Merkezi (BUTTİM) ile Medicana Bursa Hastanesi arasında sağlık hizmetleri sözleşmesi imzalandı.
facebook-paylas
 Tarih: 05-05-2018 14:34:54  -   Güncelleme: 05-05-2018 14:36:54

Buttim,çalışanlarının sağlığını Medicana'ya emanet etti

Medicana Bursa Hastanesi’ni ziyaret eden BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ve yönetim kurulu üyeleri, Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdür’ü Dr. Necip Kozalı ile BUTTİM kat malikleri ve BUTTİM çalışanlarını kapsayan sağlık sözleşmesi imzaladılar.

İmzalar atıldıktan sonra konuşan BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki, “Son dönemlerde sağlık sektöründe bir atılım içerisinde olan Bursa’mızda, Medicana Hastanesinin açılmasını oldukça olumlu buluyoruz. Şehrimizde yeni kurulan bu hastaneyle Bursa’nın köklü yapılarından biri olan BUTTİM olarak iş birliği içerisinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Umarım bu anlaşma BUTTİM ve Medicana Hastanesi arasında uzun sürecek bir ortaklığın ilk nişanesi olur” dedi

BUTTİM’in ziyaretinden onur duyduğunu belirten Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Necip Kozalı, “Bursa’nın en büyük kurumlarından biri olan BUTTİM ile işbirliği içerisinde olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.Medicana Sağlık Grubu'nun 13.ve en büyük Hastanesi olan Medicana Bursa'nın Güney Marmaranın referans hastanesi olmayı hedeflediklerini belirtti.Tecrübeli hekim kadrosu,multidisipliner tedavi yaklaşımı ve üst düzey verdiğimiz hasta hizmetleri ile bunu çok yakın zamanda başaracaklarını düşündüklerini sözlerine ekledi.

  Editör: Gizem Çakıcı
  Kaynak: EKOMETRE

  DİĞER Bursa Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
GAZETEMİZ
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  HABER ARA
  NAMAZ VAKİTLERİ