Bugun...
SON DAKİKA

DERSİAD'ın yeni dönemi başlıyor

DERSİAD Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin,6'ncı Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Genel kurulda İs adamı Mustafa ÇINAR genel başkanlık bayrağını iki dönem başkanlık yapan Namık BEK' ten teslim aldı.
facebook-paylas
 Tarih: 05-05-2018 14:20:03

DERSİAD'ın yeni dönemi başlıyor

DERSİAD’ın (Dünya Erdemli Sanayici ve İşadamları Derneği),6'ncı Olağan genel kurul toplantısı, İBB Avcılar Denizköşk Davet ve Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Genel kurula, üyelerin yanı sıra birçok kanaat önderi ve seçkin siyasi eşlik etti. Kuruluşundan bugüne DERSİAD ailesinin içerisinde yer alan, aynı zamanda kurucu üyelerden olup belli dönemlerde Sektör Kurulu Başkanlığı ve Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenen Mustafa ÇINAR, Genel Başkanlık bayrağını iki dönem üstün gayret ve başarı ile taşıyan Namık BEK’ten teslim aldı.

DERSİAD, küçük esnaftan büyük holding sahiplerine kadar tüm iş adamlarının, temel iş ahlâkı ve prensiplerini, iş dünyasının erdemlilik ilkelerini, insan hak ve hukukunun yanı sıra “Helal Ticaret” hassasiyetini göz önünde bulundurmasıyla ön plana çıkarak sektöre çok farklı katkılar sağladı. İşletmelerin finansmanından, satılan ürünlerin kalite ve standardizasyonuna, işçi haklarının en adil şekilde düzenlenmesinden, sektörlerin topluma ve çevreye olan sorumluluğuna kadar çok geniş yelpazede çalışmalar yapan DERSİAD, sektöre kazandırdıklarıyla adından söz ettirmeyi sürdürüyor.

2008 yılında kurulan DERSİAD; kurulduğu günden bu yana "El Kârda Gönül Yarda" prensibini temel ilke edinerek, işadamının ticari hayat ile birlikte manevi hayatını da kuşatacak bir iş hayatı modelini ortaya koydu. DERSİAD Genel Kurulu’ndan 2018-2020 dönemi için genel başkanlık yetkisini alan Mustafa Çınar, birçok vakıf ve dernekte de görev almaktadır. Medya alanında faaliyet gösteren MEDIACLUB firmasının da sahibi olan ÇINAR, evli ve beş çocuk babasıdır.

DERSİAD Yönetim Kurulu asil üye listesi aşağıdaki gibidir;

DERSİAD YÖNETİM KURULU ASİL ÜYE LİSTESİ

Mustafa ÇINAR

Dr. Abdülkadir ERBALCI

Cem MANGÜP

İsmail ALTIN

Namık BEK

Şükrü SEZGİN

Halil KÖKLÜ

Abdülkadir TÜRK

Abdullah Serkan ÇELİK

Yasin KAYACI

Muzaffer UYAR

 
  Editör: Gizem Çakıcı
Etiketler DERSİAD
  Kaynak: EKOMETRE

  DİĞER SİAD lar Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
GAZETEMİZ
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  HABER ARA
  NAMAZ VAKİTLERİ