Bugun...

Geleceğin doktorları deneyim kazanıyor

· Özel Esentepe Hastanesi, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında geleceğin doktorlarını hastanede misafir etti. · Beyaz önlüklerini giyerek, hayallerindeki doktorluk mesleğini deneyimleme şansı bulan çocuklar, hastanenin farklı birimlerini gezip, doktorlardan bilgi alma imkânı da buldu. Son derece keyifli geçen etkinlikte, çocukların yüzlerindeki mutluluk ise görülmeye değerdi.
facebook-paylas
 Tarih: 21-04-2018 17:36:25

Geleceğin doktorları deneyim kazanıyor

Bursa, 21.04.2018 – Özel Esentepe Hastanesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında anlamlı bir organizasyona imza attı.

 

Era Kolejleri 4. sınıf öğrencileri ve öğretmenleri, 23 Nisan dolayısıyla Özel Esentepe Hastanesi’ni ziyaret ederek, hayallerindeki doktorluk mesleğini deneyimleme şansı yakaladı.

Beyaz önlüklerini giyen geleceğin doktorları, hastanenin farklı birimlerini gezip, doktorlardan bilgi alma imkânı da buldu.

 

Özel Esentepe Hastanesi’ni temsilen organizasyonda Hastane Genel Koordinatörü Op. Dr. Özgür Türk yer aldı.

 

Gelecek onların

 

Öğrencileri hastanede ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Türk, “Özel Esentepe Hastanesi olarak, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çocuklarımızı burada misafir etmekten dolayı son derece mutluyuz. Her biri, ülkemizin geleceği. Yarının doktorları, hemşireleri olarak, hastanemizde sağlık personelinin sorumluluklarını ve görev bilincini birebir yaşama fırsatı buldular. Bu özel günü, mutlulukla hatırlayacaklarına inanıyorum. Bu vesileyle, tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı da yürekten kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Son derece keyifli geçen etkinlikte, çocukların yüzlerindeki mutluluk görülmeye değerdi. Düzenlenen organizasyon, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

  Editör: Gizem Çakıcı
  Kaynak: EKOMETRE

  DİĞER Sağiık Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
GAZETEMİZ
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  HABER ARA
  NAMAZ VAKİTLERİ