X 20
Bugun...

İSO ikinci 500 de sürpriz firmalar

İSO İkinci 500 listesinin ilk üçünde bir, ilk 50 de dört Bursalı firma yer aldı. İşte ilk 50 firma tam liste..
facebook-paylas
 Tarih: 17-07-2018 23:04:27

İSO ikinci 500 de sürpriz firmalar
İKİNCİ 500 BÜYÜK
KURULUŞ SIRA NO
KURULUŞLAR BAĞLI BULUNDUĞU
ODA / KAMU
KAMU SIRA NO ÖZEL SIRA NO ÜRETİMDEN SATIŞLAR
(NET) (TL)
2017 2016
1 23 Oğuz Gıda San. ve Tic. A.Ş. Adana Sanayi Odası - 1 309.376.096
2 124 Zeki Mensucat San. ve Tic. A.Ş. Gaziantep Sanayi Odası - 2 309.209.164
3 - S.S. Marmara Zeytin Tarım Satış Kooperatifleri Birliği Bursa Ticaret ve Sanayi Odası - 3 308.274.705
4 - ABC Deterjan San. ve Tic. A.Ş. İstanbul Sanayi Odası - 4 308.165.619
5 220 ANKUTSAN Antalya Kutu Sanayi Oluklu Mukavva Kağıt Ticaret A.Ş. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası - 5 308.090.753
6 14 Vezirköprü Orman Ürünleri ve Kağıt Sanayi A.Ş. Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası - 6 307.736.674
7 - YÜNSA Yünlü San. ve Tic. A.Ş. İstanbul Sanayi Odası - 7 306.466.482
8 26 Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş. İstanbul Sanayi Odası - 8 306.350.073
9 - - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası - 9 -
10 103 Üniteks Tekstil ve Ticaret A.Ş. İstanbul Sanayi Odası - 10 305.777.092
11 - Göltaş Göller Bölgesi Çimento San. ve Tic. A.Ş. Isparta Ticaret ve Sanayi Odası - 11 305.172.202
12 + Pilyem Gıda Tarım San. ve Tic. A.Ş. Adana Sanayi Odası   Editör: Sanem Doğanlı
  Kaynak: Ekometre

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER Ekonomi Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
GAZETEMİZ
  HABER ARŞİVİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HAVA DURUMU
  HABER ARA
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
07.12.2018 20:00 Aytemiz Alanyaspor 0 - 0 Beşiktaş
08.12.2018 13:30 Demir Grup Sivasspor 2 - 0 Göztepe
08.12.2018 16:00 Trabzonspor 3 - 0 Atiker Konyaspor
08.12.2018 19:00 Galatasaray 2 - 2 Ç.Rizespor
09.12.2018 19:00 Teleset M. Akhisarspor 3 - 0 Fenerbahçe
09.12.2018 13:30 Erzurum BB 1 - 3 Evkur Yeni Malatyaspor
09.12.2018 16:05 Bursaspor 0 - 2 Antalyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
  NAMAZ VAKİTLERİ