Bugun...

"Kendimiz için değil kentimiz için"

BURSA – Mimaralar Odası Bursa Şubesi Başkanı Ömer Faruk Şahin, Makine Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Fikri Düşünceli ile bir araya geldi. Ziyarette, iki akademik oda arasındaki işbirliği konuları masaya yatırıldı.
facebook-paylas
 Tarih: 08-04-2018 00:04:53

Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Ömer Faruk Şahin, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle, Makine Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Fikri Düşünceli’yi ziyaret etti.

Gerek iki oda gerekse de diğer akademik odalarla yürütülebilecek ortak çalışmaların istişare edildiği ziyarette konuşan Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Ömer Faruk Şahin, “Her şeyden önce mesleğimize ve meslektaşımıza katkı sağlamak hedefindeyiz. Bu ziyaretler, gerek dostluklarımızın, gerekse de mesleki ilişkilerimizin geliştirilmesi manasında ciddi öneme sahip. Unutmayalım ki biz her şeyden önce arkadaşız, dostuz. Bu ilişkilerimizi daha ileriye götürmeli, şehre, mesleğimize ve meslektaşlarımıza hizmet etmeliyiz” diye konuştu.

Şahin, 2 yıllık görev süresini daha efektif kullanmak adına çaba sarf ettiklerini sözlerine ekledi.

“İlişkilerimizi yeniden tesis edeceğimize inanıyorum”

Akademik odaların, “yaşanılan kent” gibi önemli bir payda da ortak ses çıkarmasının önemine dikkat çeken Fikri Düşünceli de odaların birlikte hareket etmesinin gerekliliğine işaret etti. Düşünceli, geçmiş yıllarda Mimarlar Odası ile işbirliklerinin olduğunu ve bu dönemde de ara verilen bu işbirliklerinin yeniden tesis edileceğinden ümitli olduğunu söyledi.

  Editör: Gamze Şuşar
  Kaynak: ekometre

  DİĞER TSO lar Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
GAZETEMİZ
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  HABER ARA
  NAMAZ VAKİTLERİ