Bugun...

KTSO'da meslek komiteleri seçildi

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası'nın 19 meclis üyesi belirlendi.
facebook-paylas
 Tarih: 08-04-2018 00:09:32  -   Güncelleme: 08-04-2018 00:14:32

KTSO'da meslek komiteleri seçildi

Bursa’daki oda ve borsa seçimleri devam ederken Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO) meslek komiteleri seçimleri de gerçekleşti.

Cumartesi günü yapılan KTSO meslek komitesi seçimlerinde oy kullanılan üyeler, 8 meslek komitesinin üyelerini belirledi. Karacabey İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı gözetiminde yapılan KTSO’nun meslek komitesi seçimlerinde, 46 komite üyesi ve içlerinden de 19 meclis üyesi belli oldu. Meslek Komitesi seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarına göre, Naci Güncü’nün beyaz listeleri 10 Meclis Üyeliği, Muammer Üstündağ’ın mavi listeleri de 9 Meclis Üyeliği kazandı.

Seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü, “Başarılı bir dönemi geride bıraktık. Bu dönemde Odamız ve üyelerimiz için önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Önümüzdeki dönemde de planladığımız yeni faaliyetleri teker teker hayata geçireceğiz. Odamızdaki seçim sonuçlarının, üyelerimize, Karacabey ve Bursa’mıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nın seçim süreci; 14 Nisan Cumartesi günü Karacabey İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı gözetiminde yapılacak Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Üyeleri, TOBB delegeleri ve disiplin kurulu üyeleri seçimlerinin ardından gerçekleşecek Meclis Başkanlığı ve Meclis Başkanlık Divanı seçimleriyle tamamlanacak.

  Editör: İdil Su KESKEN
  Kaynak: EKOMETRE

  DİĞER TSO lar Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
GAZETEMİZ
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  HABER ARA
  NAMAZ VAKİTLERİ