Bugun...
SON DAKİKA

Nevşehirde AK Parti ilçe ve belde adayları tanıtım programı

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde AK Parti’de Nevşehir’in ilçe ve belde belediye başkan adayları açıklandı.
facebook-paylas
 Tarih: 12-01-2019 19:02:00

Nevşehirde AK Parti ilçe ve belde adayları tanıtım programı

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen AK Parti aday tanıtım programına AK Parti MKYK üyesi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı ve partililer katıldı.

AK Parti aday tanıtım programı sanatçı Kürşat tarafından Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı’nın seçim şarkısını seslendirilmesiyle başladı. Program daha sonra AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar’ın konuşmasıyla başlarken programda Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı’nın konuşmasıyla devam etti. Programın sonunda ise AK Parti MKYK üyesi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut tarafından adaylarının açıklanması ile devam etti.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen programda ilk olarak ilçe belediye başkan adayları açıklandı. AK Parti’de Acıgöl Belediye Başkan adayı Ercan Ertaş, Avanos Belediye Başkan adayı Şaban Topuz, Derinkuyu Belediye Başkan adayı Bülent Aksoy, Gülşehir Belediye Başkan adayı Fatih Çiftçi, Hacıbektaş Belediye Başkan adayı Şenay Gök, Kozaklı Belediye Başkan adayı Akif Kabukçuoğlu ve Ürgüp Belediye Başkan adayı olarak Mehmet Aktürk isimleri açıklandı.

AK Parti’de düzenlenen aday tanıtım toplantısında Nevşehir Merkez ilçeye bağlı beldeler ve ilçe belde belediye başkan adayları da açıklandı. Nevşehir Merkez ilçeye bağlı beldelerde, Çat Belediye Başkan adayı İbrahim Ertürk, Göre Belediye Başkan adayı Mustafa Topçu, Göreme Belediye Başkan adayı Mehmet Uğur Çakmak, Kavak Belediye Başkan adayı Dursun Neiş, Kaymaklı Belediye Başkan adayı Ali Aktuğ, Nar Belediye Başkan adayı Süleyman Özçelik, Sulusaray Belediye Başkan adayı Bayram Yılmaz ve Uçhisar Belediye Başkan adayı olarak Osman Süslü isimleri açıklandı.

AK Parti’de Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar Belde Belediye Başkan adayı Yasin Güneş, Tatlarin Belediye Başkan adayı Olcay Günbey, Avanos ilçesine bağlı Çalış Belediye Başkan adayı Kazım Yılmaz, Kalaba Belediye Başkan adayı Erdal Yorgancı, Özkonak Belediye Başkan adayı Abdulkadir Macit, Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük Belediye Başkan adayı Cengiz Çavdar ve Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar Belde Belediye Başkan adaylığına ise Mustafa Ateş isimleri açıklandı.

Etiketler
  Kaynak: İHA

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER Politika Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
GAZETEMİZ
  HABER ARŞİVİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HAVA DURUMU
  HABER ARA
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
18.01.2019 20:30 Teleset M. Akhisarspor 1 - 3 Beşiktaş
19.01.2019 19:00 Galatasaray 6 - 0 Ankaragücü
19.01.2019 13:30 Erzurum BB 1 - 2 Atiker Konyaspor
19.01.2019 16:00 Antalyaspor 0 - 0 Kayserispor
19.01.2019 13:30 Evkur Yeni Malatyaspor 3 - 2 Göztepe
20.01.2019 19:00 Trabzonspor 2 - 4 İstanbul Başakşehir
20.01.2019 16:00 Aytemiz Alanyaspor 2 - 0 Demir Grup Sivasspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
  NAMAZ VAKİTLERİ