Bugun...

Nilüferde Spor Salonları Artacak

Nilüfer Belediye BaşkanI Mustafa Bozbey, ilçeye yeni bir spor salonu, uluslararası standartlara uygun squash salonu ile kapalı yüzme havuzu kazandıracaklarını belirtti.
facebook-paylas
 Tarih: 08-12-2017 15:01:00

Nilüferde Spor Salonları Artacak

Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü çalışanlarıyla Beşevler Cimnastik Salonu’nda düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Mustafa Bozbey, spor tesisleriyle ilgili de detaylı bilgi aldı. Çalışanlardan, spor ve gençlik hizmetleri konusunda ailelerin de içinde olacağı, farklı projeler üretmelerini isteyen Başkan Bozbey, hedeflerinin Nilüferlilerin tamamına spor kültürünü aşılamak olduğunu ifade ederek, “Vatandaşı memnun edebilecek her yönden en doğru işleri yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bütün arkadaşlarıma bu denli güveniyorum. Tesisler ve çeşitli kurslar artarken, Nilüferlilerin de bu işin içine katılması, ailelerle ilgili spor organizasyonlarının yapılması son derece önemli. Çünkü spor yapan insanlar, hayata daha olumlu bakıyor” dedi.

Bozbey, “Eğer biz, bu tesislerde vereceğimiz spor aktiviteleriyle onları sporun içine katabilirsek, inanıyorum ki birçok kötü alışkanlık edinmiş çocuğumuzu ve gencimizi kurtarmış olacağız. Bu tür kötü alışkanlıklardan kurtulmanın yolu, sporla iç içe olmaktan geçiyor. Sporla, çocuklarımıza sahip çıkmak zorundayız. Bu son derece önemli” dedi.

Spor tesislerinin olabildiğince aktif şekilde kullanılması gerektiğini ifade eden Başkan Mustafa Bozbey, “Ne kadar çok vatandaşımız tesislerden faydalanırsa, hedefimize o denli ulaşmış oluruz” şeklinde konuştu.

2018 yılı sonuna kadar Nilüfer’e yeni bir spor salonu ile uluslararası standartlara uygun squash salonu kazandıracaklarını belirten Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Altınşehir Mahallesi’ne de kapalı yüzme havuzu planladıklarını söyledi.

Etiketler
  Kaynak: İHA

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER Bursa Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
GAZETEMİZ
nöbetçi eczaneler
  HAVA DURUMU
  HABER ARŞİVİ
  NAMAZ VAKİTLERİ
  HABER ARA
YUKARI YUKARI