Bugun...

Pamukkale Turizm yatırımlarını sürdürüyor

Pamukkale Turizm’in 70 otobüslük siparişlerinin ilk bölümünü oluşturan 25 adet yeni MAN Lion’s Coach ve 10 Neoplan Tourliner otobüsün teslimine ilişkin tören, Antalya’da düzenlenen MAN Lion’s Coach Lansmanı’nda gerçekleştirildi.
facebook-paylas
 Tarih: 18-04-2018 14:09:58  -   Güncelleme: 18-04-2018 14:12:58

Pamukkale Turizm yatırımlarını sürdürüyor

Pamukkale Turizm 2016 yılına 100 adetlik otobüs alımını tamamlayarak başlamıştı. 2017 yılında İzmit operasyonunu başlatmış ve filosuna 50 adet otobüs daha katmıştı. Sektörün önder markası Pamukkale 2018 yılı yatırımlarına da 35 yeni MAN Lion’s Coach ve yeni NEOPLAN Tourliner 2+1 VIP araçları misafirlerinin hizmetine sunarak devam ediyor.

MAN’ın Antalya Belek’de, Granada Luxury Otel’de düzenlediği Lion’s Coach Lansmanı’nda gerçekleştirilen törende; MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Genel Müdür Tuncay Bekiroğlu ile Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Otobüs Bölge Satış Koordinatörü Emrah Albustanoğlu yanı sıra Mapar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin ve Şensan Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Şen de hazır bulundular. Tören, Pamukkale Turizm adına ise Genel Müdür Mustafa Özdalgıç, Özmal Filo Müdürü Ahmet Aksoy ve Pamukkale Turizm Bölge Koordinatörlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Özdalgıç “Pamukkale Turizm yatırımlarına çok daha güçlü olarak devam ediyor”

Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç, “Pamukkale Turizm 56 yıl önce insanlarımızı ‘Sevdiklerine ulaştırmak‘ üzere kuruldu. Halkımızın takdiri ile büyüdü, hizmet ağını genişletti ve gelişti. Sektörün gündemden düşmeyen markası ve amiral gemisi oldu. Aynı sorumluluk duygusu ile bugün de ülkemize ve geleceğe olan güvenle yatırımlarımıza çok daha güçlü olarak devam ediyoruz. Pamukkale Turizm’in yolcuyu önemseyen kurum kültürü ve değerleri tüm Türkiye‘de farkını hissettirmeye devam edecektir” dedi.

Bekiroğlu “Pamukkale Turizm ile MAN işbirliği sürecek”

Türkiye seyahat ile ağır ticari araç sektörlerinin çok iki önemli markası; Pamukkale Turizm ve MAN arasındaki köklü dostluğa vurgu yapan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, “Böylesine iki önemli kuruluş arasındaki dostluğun bu kadar uzun sürmesi, aslında her iki taraf için de çok değerli ve çok önemli bir değer. Çünkü böylesine köklü işbirlikleri, ancak her iki taraf için de bir ‘memnuniyet’ sözkonu ise bu kadar yıl sürdürülebilir. Pamukkale Turizm gibi alanında öncü kuruluşların bizi tercihi, teveccühü, doğal olarak bizde memnuniyet yaratıyor. Pamukkale Turizm özelinde, kurumsal ilişkiler kadar, kişisel iletişimde de yakaladığımız sıcak ve samimi iletişim de bizler için ayrı bir memnuniyet kaynağı” diyerek, Pamukkale Turizm ile MAN arasındaki bu güzel işbirliğinin daha uzun yıllar devam edeceğine olan inancını vurguladı.

 

  Editör: Ali Dağıstanlı
  Kaynak: Ekometre

  DİĞER Otomotiv Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
GAZETEMİZ
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  HABER ARA
  NAMAZ VAKİTLERİ