Bugun...

"Su ve Sağlık’’ konulu kompozisyon yarışmasının kazananlarına ödülleri verildi

Medicana Bursa Hastanesi tarafından ilki düzenlenen Su ve Sağlık’’ konulu kompozisyon yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu.
facebook-paylas
 Tarih: 25-04-2018 00:22:22

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında "Su ve Sağlık " konulu
ödüllü kompozisyon yarışması 500’e yakın katılım ile yapıldı. Nilüfer İlçesinde faaliyet
gösteren Medicana Bursa Hastanesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri
kapsamında düzenlenen kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri
törenle verildi. Yarışmada birinciye bisiklet, ikinciye tablet, üçüncüye saat dördüncülere
satranç takımı hediye verildi.
Suyun hayatımızdaki yeri ve önemini geleceğimizin teminatı olan genç nesillere benimsetmek,
bilgi düzeylerinin artırılmasını sağlamak, su ve sağlığın önemine dikkat çekmek amacıyla
düzenlenen yarışmaya jüri üyeliğini BUSKİ A.Ş.Genel Müdürü Güngör Gülenç, Olay Medya
Başyazarı Ahmet Emin Yılmaz, Sönmez Medya Genel Yayın Yönetmeni Okan Tuna ve
Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Necip Kozalı yaptı.
Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Necip Kozalı, "Medicana Bursa Hastanesi
olarak bu tür projelerin öncüsü ve en büyük desteği olacağız. Geleceğimizin mimarı
çocuklarımızın gelişimi ve onların motivasyonu konusunda sorumluluklarımızı bilmekte ve
bu doğrultuda projeler üretmekteyiz’’ dedi.
Su ve Sağlık ” konulu kompozisyon yarışmasında; ilkokul 3 sınıflar kategorisinde dereceye
girerek birinci olan Üstün Üründül İlkokulu’ndan Yağmur Nisa’ya bisiklet ödülü ve sertifikasını
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Bilici, ikinci olan Şahinkaya Kolejinden Öykü Aktürk e
tablet ödülünü ve sertifikasını Medicana Bursa Hastanesi İcra Kurulu Başkanı Dr. Engin
Bozkurt, üçüncü olan Emine Örnek Kolejinden Ediz Gürel’e saat ödülü ve sertifikasını
Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Necip Kozalı, dördüncü olan TED Kolejinden
Eymen Dönmez’e satranç takımı ödülü ve sertifikasını Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdür
Yardımcısı Ayhan Yörük, ikinci dördüncü olan Atatürk İlköğretim okulundan Eslem Demire
satranç takımı ödülü ve sertifikasını Medicana Bursa Hastanesi Kurumsal İletişim Müdürü
Didem Aras, tarafından verildi.
  Editör: Gamze Şuşar
  Kaynak: ekometre

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER Sağiık Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
GAZETEMİZ
  HABER ARŞİVİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HAVA DURUMU
  HABER ARA
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
18.01.2019 20:30 Teleset M. Akhisarspor - Beşiktaş
19.01.2019 19:00 Galatasaray - Ankaragücü
19.01.2019 16:00 Antalyaspor - Kayserispor
19.01.2019 13:30 Evkur Yeni Malatyaspor - Göztepe
20.01.2019 19:00 Trabzonspor - İstanbul Başakşehir
20.01.2019 16:00 Aytemiz Alanyaspor - Demir Grup Sivasspor
20.01.2019 13:30 Erzurum BB - Atiker Konyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
  NAMAZ VAKİTLERİ