Bugun...

TAÇ'tan ışıldayan annelerimize özel papatya desenleri

İnovatif ürünleriyle ev tekstilinde daima farklılık yaratan TAÇ, Anneler Günü’ne özel hazırladığı papatya desenli nevresim takımıyla yatak odalarını aydınlatıyor.
facebook-paylas
 Tarih: 05-05-2018 00:41:03

TAÇ'tan ışıldayan annelerimize özel papatya desenleri

İnovatif ürünleriyle ev tekstilinde daima farklılık yaratan TAÇ, Anneler Günü’ne özel hazırladığı papatya desenli nevresim takımıyla yatak odalarını aydınlatıyor. Gündüzleri gün ışığını ya da florasan ışığını toplayarak geceleri bu ışığı yansıtan TAÇ Glow Nevresim Takımı, yatak odalarında ışıltılı bir görünüm sunuyor.

 

Anneler Günü yaklaşırken hediye arayışında olanlar için benzersiz bir alternatif olan TAÇ Glow Nevresim Takımı, anneleri mutlu edecek deseniyle mağazalarda yerini aldı.

TAÇ’ın yeni nevresim takımındaki papatya desenleri, özel bir baskı teknolojisi sayesinde gündüzleri gün ışığını topluyor, geceleri ise bu ışığı yansıtarak göz alıcı bir görünüm sunuyor. Ortaya çıkan ışık sayesinde yatak odaları eşsiz bir görünüme kavuşuyor. Anneler Günü’nde anneleri benzersiz bir hediye ile mutlu etmek isteyenler için özel olarak tasarlanan bu yeni desen, yatak odalarında kır bahçesi havası yaratıyor.

 

TAÇ’ın Anneler Günü’ne özel nevresim takımını görmek ve annenize özel bir hediye vermek için TAÇ Fabrika Satış ve TAÇ Konsept Mağazalarının yanı sıra, www.tac.com.tr’yiziyaret edebilirsiniz.

 

TAÇ Hakkında

TAÇ markasını yaratmaya 1970’li yıllarda başlayan Zorlu Tekstil Grubu, ev tekstili alanında önemli yeniliklere ve başarılara imza attı. Güçlü tasarım ekibi ile özgün ve yaratıcı tasarımlar üreten ve moda yaratan bir marka konumunda olan TAÇ, milyonlarca evi güzelleştiriyor. Teknolojik gelişmeleri de yakından izleyen Zorlu Tekstil Grubu, TAÇmarkası ile ev tekstili modasının rotasını belirliyor.

  Editör: Gizem Çakıcı
  Kaynak: EKOMETRE

  DİĞER Tekstil Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
GAZETEMİZ
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  HABER ARA
  NAMAZ VAKİTLERİ