istanbul escort

Bugun...

Yeşime Amerikan Şirketler Derneğinden Anlamlı Ödül

Amerikan Şirketler Derneği’nin bu yıl ilkini organize ettiği törende Yeşim Tekstil, bir ABD şirketi ile ortaklık yaparak Türkiye’den ihracata en çok katkıda bulunan Türk şirketi kategorisinde ödüle lâyık görüldü. Yeşim bu ödüle dünyanın önde gelen spor giyim markası Nike ile gerçekleştirdiği iş birliği ile uzandı.
facebook-paylas
 Tarih: 21-11-2019 13:02:00

Yeşime Amerikan Şirketler Derneğinden Anlamlı Ödül

Türkiye ve ABD arasındaki ikili ticaret ve yatırımların daha da geliştirilmesi maksadıyla 2004 yılında kurulan Amerikan Şirketler Derneği, 15. kuruluş yıldönümünde 19 Kasım 2019 Salı günü İstanbul Ritz-Carlton Otel’de gerçekleştirdiği özel gecede kamu ve özel sektör temsilcilerini bir araya getirdi. Bu yıl ilk kez düzenlenen ve iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin gelişmesine katkıda bulunan şirketlerin, kişilerin ve projelerin ödüllendirilmesini amaçlayan “AmCham Ödülleri” kapsamında 7 kategoride ödüller verildi. Gecede ödüller, Türkiye-ABD kamu ve iş dünyasından temsilciler, akademisyenler ve Türk ekonomi basınının önde gelenisimlerinden oluşanjüri heyeti tarafından takdim edildi.

Ödül süreci kapsamında Türk firmalarının ABD’li ortaklarıyla küresel tedarik zincirinde değer yaratarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamaları konu başlığına odaklanan Amerikan Şirketler Derneği,Yeşim Tekstil’in Nike ile uzun yıllara dayalı stratejik iş birliğini göz önünde bulundurarak, bu gayeye uygun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Yeşim Tekstil’i ödüle lâyık gördü. Yeşim Tekstil adına ödülü Spor Giyim Satış Departmanı Direktörü Mazhar Kazancıoğlu alırken, Kazancıoğlu’na ödülü Jüri Üyesi Şelale Kadak takdim etti.

Etiketler
  Kaynak: İHA

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER Bursa Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
GAZETEMİZ
nöbetçi eczaneler
  HAVA DURUMU
  HABER ARŞİVİ
  NAMAZ VAKİTLERİ
  HABER ARA
YUKARI YUKARI