marketingfutbol.club bonus veren siteler bahis siteleri
Bugun...

Türk Telekom, aklından bile geçirme!

 Tarih: 17-03-2021 17:30:00
Kenan Sertalp
Türk Telekom'un, pek çok diğer kurum gibi Bursa'da Bölge Müdürlüğü var. Bursa başta olmak üzere Yalova, Balıkesir, Çanakkale, Bilecik ve Kütahya illeri Bursa Bölge Müdürlüğü'ne bağlı. Orman, Karayolları, DSİ, Uludağ Elektrik, BEBKA gibi kurumların bölge yönetimi Bursa'dan yürütülürken, Bursa Türk Telekom Bölge Müdürlüğü'nün lağvedilerek İzmir Bölge Müdürlüğü'ne bağlanılması ancak şaşkınlık uyandırdı bende. Resmi kurumların onlarca katı ticari şirketlerin bölge müdürlükleri de Bursa'dadır..
Bu konuda Bursa Ak Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Milletvekilleri Mustafa Esgin ve Refik Özen telefonla bilgi aktardılar, bu uygulamanın hayata geçmemesi için çaba sarfettiklerini ifade ettiler.. Efkan Ala bey Ulaştırma Bakanı ile görüşerek kararın geri alınması konusunda talebi iletti.
Bu yaşıma kadar hep yeni bölge müdürlüklerinin açıldığına şahit olmuşken ilk kez bir resmi kurumun hem de 5 saat uzaklıkta, bölgesel olarak da hiç bağlantısı olmayan bir kente bağlanmak istenilmesi Bursa için zuldür!
Bursa gibi gelişen, sürekli göç alan bir kentin iletişim altyapısını gerek bütçe ve gerekse idari açıdan başka bir kente bağlamak verilen hizmeti ve yatırımları şüphesiz aşağıya çekecektir.
Türk Telekom'un bu yeni idari yapılanma kararını geri alacağını umuyorum. Bursa bunu hak etmiyor!
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
YUKARI